Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pokusy na zvířatech?NE!!!

17. 11. 2007

Přikládám vám sem Animaci proti týrání zvířat.pol

Tenhle článek jsem našel na stránkách jiných a bylo tam napsáno tenhle článek šiřte dál.Dal jsem ho sem ač se to vůbec nehodí,ale chci vám jen ukázat jak mohou být lidi takový bestie a to nechci být sprostý.Nejhorší na tom je,že mi s tím nic nenaděláme ač by jsme chtěli.Raději jsem sem nedal obrázky,protože jsou velice nechutné.

Jakým postupem se dnes vyrábějí šampony a všechny různé kosmetické doplňky?
Kolik králíků a myší je v laboratořích utrápeno k smrti?

Já na to myslím velmi často

Třeba na to jak se testují různé kosmetické přípravky a jiné věci na králících.

Tak například taková náplast.

Jak udělat náplast,aby nedráždila lidskou kůži? Jak to zjistit?

Jednoduše

Vezmete králíka a nalepíte mu na srst náplast

Prudce strhnete

Srst sleze

Máte holou kůži

Na tu nalepíte náplast

Prudce strhnete

Objeví se krvavá rána

Nalepíte náplast

Prudce strhnete ....

Pokračujete dokud nejsou vidět žebra

Pěkné, vidtě? A takhle to chodí ve všech laboratořích. Toto se dělá jen u králíků, protože jako jediní mají stejně citlivou kůži jako člověk.Nyní si vezměte například kočky.

Roztomilé domácí zvířátko, že?

Teď si představte laboratoř

Kočka má svázané nohy aby se nemohla hýbat

Proč na ní nevyzkoušet, jestli nově vyrobený šampon
neštípe do očí?

Proč by ne, nic vám to nezakazuje

Jednoduše vezmete kočku a nalijete jí tekutinu do očí

Samozřejmě se víčka nejprve upevní aby je zvíře nemohlo zavřít

Pravděpodobnost že kočka oslepne je 100%

Ale to přece nikomu nevadí, že

A to už radši nerozvádím co se stane, když se na zvířeti testuje nový prášek nebo jiné věci, které se musí sníst ...
Je vážně nepříjemné popisovat, co se děje v těle zvířete, které tenhle sajrajt spolklo ...

Víš, kolik zvířat je denně zabito jen kvůli srsti?

Kolik delfínů je denně chyceno a následně zabito nepozornými rybáři?

A musí k tomu všemu dojít?
Copak se v dnešní době neobejdeme bez kožichů z pravé zvířecí kůže, všemožných kosmetických ptákovinek a jiných věcí? Tyto věci se přece dají získat i jinak. Kožichy se dají vyrobit a kosmetika se dá testovat hormonálně.
Ale je vůbec naděje, že to lidé pochopí?

Jestli budeme takto pokračovat dál, tak za 10 let budou všechny druhy na vymření.

!!!ŠIŘTE TENTO ČLÁNEK DÁL!!!

Všichni kdo můžete si dejte tento článek na svůj web! Nemusíte nikam psát kdo je jeho tvůrce ale hlavní je ten článek né zdroj článku! Takže si zkopírujte i tyto závěrečná slova!

Většině z Vás tyto obrázky přijdou nechutné,ale nezavírejte oči před realitou!!!!!To,že Vy máte doma krásné a zdravé zvíře neznamená,že takto netrpí zvířata jiná!!!!!!!Prosím podepisujte petice,nepoužívejte výrobky těchto firem a HLAVNĚ ŠIŘTE TENTO ČLÁNEK DÁL!!!!!!!!!!!!!!Každou vteřinu je ve vivisekčních laboratořích na celém světě zabito 33 zvířat. Denně jsou to téměř 3 milióny, ročně 1 miliarda a 40 milionů zvířat. V drtivé většině připadů umírají tyto oběti lidské samolibosti zbytečně.

Až 90 procent všech pokusů na zvířatech je nakonec vyhodnoceno jako bezvýznamných pro člověka.

Z lidských nemocí byly u zvířat pozorována méně než 2 procenta.

Mezidruhové rozdíly jsou natolik propastné, že nelze například výsledky získané pokusy na jednom druhu hlodavce s jistotou aplikovat na druh jiný, často není ani možné převádět výsledky získané na jedné myši na myš jinou.

90 až 95 procent testovaných produktů, které se na zvířatech ukázaly jako účinné a bezpečné, se při klinickém testování na lidech projevilo jako látky neúčinné či dokonce nebezpečné. Například Contergan měl pomáhat těhotným ženám proti ranní nevolnosti. Úspěšně prošel testy na zvířatech, u člověka však fatálně selhal a způsobil asi 10 tisíc defektních porodů. Mexaform, prostředek na pročištění organismu a dezinfekci střev, zapříčinil ochrnutí dolních končetin u více než 200 tisíců lidí. Eraldin, lék proti nemocem srdce, zabil desítky lidí a u další stovky oslepil. Clioquinol, lék užívaný proti průjmu, je odpovědný za oslepnutí či obrnu tisíců lidí. Na seznamu obdobných omylů jsou desítky položek.

Naproti tomu jiné léky, které by testy na některých zvířatech neprošly, může člověk bez problémů využívat. Penicilin zabíjí morčata, Aspirin je smrtelný jed pro kočky a způsobuje rození deformovaných mláďat u krys, opic, prasat, psů a dalších druhů zvířat. Insulin je příčinou deformací u králíků a myší.

Zvířata nejsou alkoholici, nejsou kuřáci, nejsou drogově závislá, netrpí na deprese a ani se nemusejí léčit kvůli obezitě. Přesto jsou u nich zcela nesmyslně tyto fenomény uměle vyvolávány a posléze léčeny.

Kouření bylo označeno jako zdraví neškodné, protože v laboratořích nebyla u zvířat prokázána rakovina následkem inhalace tabákového kouře. O škodlivosti kouření u člověka však není pochyb.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

?!!!!!!!

(Jana, 26. 10. 2009 9:29)

jo a taky na svoje ostatni stranky

?!!!!!!!

(Jana, 26. 10. 2009 9:24)

Přidala jsem si to na svoje stránky www.pejskoveahafani.estranky.cz
jinak je to fakt strašný že kvůli nějáký kosmetice umírají zvířata!!!!!!!!!

Nechutnost

(Monika, 24. 7. 2009 12:37)

Podla mna je to nechutne...nepochopim takych ludi co to dokazu robit..je to odporne a ked sa nad tym zamyslime tak zistime ze im ide len a len o peniaze...je mi z toho na grc...kvoli tomu aby sme mi noli pekny tak zomeraju tisicky nevinnych zvierat a to je hrozne...ty co vykonavaju tie pokusi sa nedaju nazvat ain ludmi...FUJ!!!

To je děsný

(Jana, 13. 7. 2009 19:11)

Nechci bejt sprostá ale ty lidi(co to testujou na zvířatech) jsou normálně hnusný bezcitný svině, no řekněte sami!

proc se tohle deje

(petra, 2. 11. 2008 20:55)

precetla jsem si jak se testuji na kraliach ty naplasti a prisla ke me hanyska to je muj kralik predstavila jsem si ji ze je nekde v laboratori a rozbrecela jsem se zaclo mi byt lito tech zvirat v laboratorich a druhy den jsem si sla koupit dve morcata aby aspon ty neskoncili tak jako ty zvirata ktera nemela tohle stesti

niečo hrozné...

(lucy, 19. 8. 2008 12:03)

:-*( toto je hrozne áách.. chudatka zvieratká neviem kao im moze niekto tak ublizovat... tym ludom aj tak zalezi iba na tych hnusnych peniazoch..... ja som si založila stránku proti týraniu zvierat.. ak chceš tak sa môžeš pozrieť .. ak chceš môžeme sa spriateliť http://www.tyranie-zvierat-nechceme.estranky.sk/ak chceš tqak napíš ,.. tak ahoj