Jdi na obsah Jdi na menu
Reklama
Založte webové stránky zdarma - eStránky.cz
 


Mám tady fotky napodobenin našich zvířátek kromě morčátek jejich fotky jsou opravdové.Mezi první patří spousta morčátek.Pokud by měl někdo zájem koupit si nějaké,tak se mi může ozvat a já rád hodným lidem prodám mého kamaráda.

 ObrazekObrazek

 

 

 

 

Dále mnoho slepic a kohoutů  a dvě malé andulky.Jedna andulka je bílá jako nevěsta a druhá andulka je spíše fialová než modrá.

Mezi kočičky patří 5 kočiček o jedno jsme nedávno přišli a ani nevíme proč,bylo to moc rychlé a je těžké o tom mluvit.

Jedna malá suchozemská želvička Žofinka ani nevím kolik jí už je,ale určitě v jejím věku by měla být větší než je:)

Můj miláček(bratříček) Mufíček na žádné fotce neni snad brzy bude.ve skutečnosti je to kříženec voříška a drsnosrstého jezevčíka.Jeho maminkou byla drsnosrstá jezevčice Betynka,která zemřela poměrně brzy :(

Z tří osmánků nám zbyl jen jeden s jsme rádi,že ho  máme,protože je to náš veliký mazel a na věk osmánků už je dost starý,tak mu přejme mnoho zdraví.

Novým členem se stal i náš super králíček zakrslý beránek a dokonce před Vánocemi jsme si pořídili kamarádku,která má šedé ouška a okolo krku srst jakoby šálu.

Posledním členem je křečí medvědí,který je sameček a schání k sobě partnerku,ale nemůže ji nikde najít,protože jsou docela vzácní.Posledním endávným přírůstkem se stali sva pískomilové:)

                                            

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

☺ahoj☺

(♥stanicqa♥, 30. 7. 2012 14:27)

Ahoj já mám taky doma takovej zveřinec takže mám 2 kočky, 2 psy, 2 křečky ,1 andulku a budeme mít jorkšírka

Takže 8

Výborně

(Lucka a Max, 27. 7. 2007 12:15)

Ty jo,tak to je také dost zvířátek,mi už sice králíky nemáme,ale asi 40 morčátek to nahrazuje.Já vím jaká je stím dřina,ale také i hezké chvilky.Přeji aby jste si s nimi hodně užila :)

Krásní

(Martina a Bonynka, 24. 7. 2007 11:51)

Ahojky,jsou moc krásní,já kromě Bonynky mám 8 koček,některé přitoulané,které přiživuji na zákaz babičky,králici Emilku a momentálně 21 králíčků,1 ovci a 12 slepic(3 mladé kuřice a 9 slepic).